BMW Masters: Време за спиране в Шанхай

Съдържание:

Anonim
BMW Masters

BMW Masters: Време за спиране в Шанхай. 60 места за световния финал на голф игрище от най-високо ниво

BMW Masters тази година представлява предпоследния турнир от Финалните серии на Европейския тур. Престижният турнир в Шанхай (10-15 ноември), който може да се похвали с награден фонд от 7 милиона долара, ще определи 60-те професионални голфъри, които ще участват в първенството седмицата след финала на Dubai Competition. BMW Masters се играе в Lake Malaren Golf Club Към 64-те най-добри международни играчи ще се присъединят 14 китайски голфъри.

„Тази година BMW Masters отново привлече поле от висок клас в Шанхай. Очакваме с нетърпение завладяваща комбинация от най-добрите играчи от европейското турне срещу китайските професионалисти. BMW Masters им предлага фантастична възможност да покажат на какво са способни на най-високо ниво и да спечелят ценни точки в световната ранглиста за класиране за Олимпийските игри през 2016 г."

каза Кристиан Масанц, ръководител на BMW Golfsport Marketing.

Действащият шампион е Marcel Siem (GER), който победи Ross Fisher (ENG) и Alexander Levy (FRA) в плейоф, за да спечели най-голямата титла в кариерата си миналата година. Сием е един от тримата германци в полето: двукратният победител Мартин Каймер и посланик на BMW Golfsport Макс Кийфер също ще участват в първенство в китайския метрополис.

Феновете на спорта в Шанхай също могат да се възхищават на други играчи, включително победителя от надпреварата до Дубай от 2013 г. Хенрик Стенсън (Швеция), топ победителите Джъстин Роуз (АНГЛИЙСКА), Луис Оостхейзен (ЮАР) и Джон Дейли (САЩ) и Ryder Cup звезди Серхио Гарсия (Испания), Иън Поултър (Англия), Виктор Дубуисон (Франция) и Джейми Доналдсън (WAL).Патрик Рийд (САЩ), четирикратният победител в PGA Tour, ще се появи рядко в Европейското турне. Към него ще се присъедини Пол Кейси (ENG), който тези дни играе почти изключително в Съединените щати.

Китайците са водени от посланика на BMW Golfsport China Wu ASHUN, който спечели първата си победа в European Tour на China Open през април, и изгряващата звезда Li Hao-Tong, който спечели годината миналата година, когато стана първият китаец играч, за да спечели място в турнира web.com Tour, обиколката за развитие на PGA TOUR.

Дългата традиция на наградата BMW Hole-in-One ще продължи и в BMW Masters 2015. Първият играч, който падне асо на дупка 17, ще бъде награден с изключителна кола: новото BMW Серия 7., два грандиозни Hole-in-One вече бяха разграбени: Крис Ууд (ITA) спечели BMW i8 на BMW PGA Championship, докато неговият сънародник взе чисто ново BMW M4 Coupé от същия турнир.