BMW Motorrad Motorsport: страхотни резултати в 4 шампионата

Съдържание:

Anonim
BMW Motorrad Race Trophy 2017

BMW Motorrad Motorsport: страхотни резултати в 4 шампионата с BMW S 1000 RR винаги начело

BMW Motorrad Motorsport: страхотни резултати в 4 шампионата с BMW S 1000 RR винаги главен герой на първо ниво. Състезателният сезон 2017 винаги е в разгара си за шофьорите на борда на BMW S 1000 RR и експертите на BMW Motorrad Motorsport. През уикенда шампионатите, проведени на четири континента, започнаха с първите си състезания за годината: в Европа, Южна Америка, Северна Америка и Азия. Шампионатът на Испания (CEV) започна с няколко подиума за RR.Освен това сезон 2017 в Италианския шампионат по супербайк (CIV) току-що започна, SuperBike Series Brasil (BRSBK), MFJ Superbike All Japan Road Race Championship (MFJ) и MotoAmerica FIM / AMA North American Road Racing (AMA) шампионата.. Във всички шампионати пилотите на BMW събраха точки за BMW Motorrad Race Trophy 2017.

Шампионат на Испания във Валенсия

Испанският шампионат за 2017 г. (CEV) проведе първото си състезание във Валенсия (ESP) през уикенда - и сезонът започна успешно за пилотите на борда на BMW S 1000 RR. В първия кръг се играха две състезания от серията Superstock 1000 / Open 1000, като и в двата случая имаше отличия на подиума за семейството на BMW Motorrad Motorsport. Двата класа излизат заедно на пистата. Кармело Моралес (Испания) завърши и двете състезания на общия подиум на своя Graphbikes easyRace SBK Team BMW S 1000 RR.

Той беше втори в общото класиране и втори в клас Superstock и в двата случая.Педро Родригес (ESP / Castromaroto Racing) завърши състезанията съответно на седма и четвърта позиция (както общо, така и в клас STK) със своето BMW S 1000 RR. Съотборникът на Моралес Висенте Крюгер (CHI) завърши 12°и 14°в общото класиране и в клас STK.

Италиански шампионат по супербайк в Имола

Имола (ITA) беше мястото за откриване на сезон 2017 на Италианския шампионат по супербайк (CIV). И в двете състезания четири BMW S 1000 RR завършиха по точки. В първия манш Матео Ферари (ITA / DMR Racing) беше пилотът с най-добро класиране на седма позиция. Неговият съотборник Иван Гой (Италия) и Дени Скиавони (Италия) пресякоха линията съответно на девето и десето място. Лоренцо Ланци (ITA / Tutapista Corse) се завърна у дома в 12°. Във второто състезание Гои зае шесто място. Ferrari завърши осми в този случай, докато Schiavoni и Lanzi завършиха съответно десети и 14°позиция.